Már írtunk a két hátsó kamerával szerelt Ulefone Gemini fotós képességeiről oldalunkon, most egy hivatalos videónak köszönhetően, a telefon GPS képességeiről győződhetünk meg. A videóban egy valós navigációt láthatunk. Először egy GPS tesztet futtat le a vezető, majd egy rövidebb útszakaszon figyelemmel követhetjük, hogyan teljesít élesben a Gemini készülék.

A videón jól látszik, hogy a készülék végig legalább 10 műholdhoz csatlakozik a navigáció során, és a jelerősségek átlagosan 35 és 40 között ingadoznak. Ezek az értékek ebben az árkategóriában kimagaslónak számítanak. Az Audi A8L belső navigációs rendszere mellett teljesen jól végzi a dolgát a Gemini.
A telefon hátlapján egy 13MP-es főkamera és egy 5MP-es másodlagos kamera található, 1.5GHz-en járó 4 magos rendszerchip, 3GB memóriával és bővíthető, 32GB-os belső tárhellyel, 3250mAh-s akkumulátorral rendelkezik. A készülék elülső részén található az 5.5 inches, Full HD felbontású kijelző, alatta a menügombok, amelyekben megtalálható az ujjlenyomat olvasó is.
Az Ulefone Gemini telefon jelenleg több üzletben is elővételi akcióban vásárolható meg, 120 és 130 dolláros (kb. nettó 35-37 ezer Forint) áron. Aki a napokban rendeli meg a készüléket 30 dollár értékű kiegészítőket tartalmazó csomagot kap ajándékba.
Az aktuális árak és további információ a készülékről itt találhatóak:
Ulefone Gemini
Árak, tulajdonságok, videók, tesztek
Árak, tulajdonságok, videók, tesztek